Podpořme field trip výjezdy!

Vážení přátelé, milí dárcové, velice si vážíme Vaší podpory a jsme vděční za veškerou pomoc pro ty, kteří ji skutečně potřebují.

V poslední době se snažíme připomínat a zdůrazňovat význam tzv. Field trip výjezdů – jedná se o aktivní vyhledávání pacientů roztroušených v pralese nebo buši. Protože malomocenství není nemocí bohatých a vyspělých společností, ale naopak těch nejchudších, těch, kde samotná cesta k lékaři se rovná téměř nemožnému, proto je nutné, aby lékař i sestry vyjížděli za nimi.
 

Přijali jsme nový úkol: podpořit field trip výjezdy – aktivní vyhledávání pacientů a zajistit dostupnost léků těm, kteří to skutečně potřebují, ale jejich chudoba jim brání se k nim dostat. Proto se musíme dostat my k nim!
 
Máme takový sen: chtěli bychom nahradit dosluhující auto sester novým terénním vozem. Spojte se s námi na tomto mimořádném daru, který umožní sestrám ve Villa Bernarda v Cienaga de Oro v Kolumbii zachraňovat životy!
 
Náš cíl: na sbírkovém kontě LL 2900648127 / 2010 potřebujeme vybrat částku blížící se 1 000 000 korun, nový vůz by měl stát přibližně 42 340 USD.
 
 
Pokud znáte někoho, koho by tato myšlenka mohla oslovit, prosíme předejte mu tuto informaci.
 
Tým LL
 
 
ČLÁNEK O FIELD TRIP VÝJEZDECH