Gratiarum actio - Oslava 20 let spolupráce!

Gratiarum actio - Oslava 20 let spolupráce!
Gratiarum actio - Oslava 20 let spolupráce!
V pondělí 19. října 2015 se, pod záštitou místopředsedy PS Parlamentu ČR ing. Jana Bartošky, konalo slavnostní shromáždění v Parlamentu ČR - Gratiarum actio 2015.

 

 

 

 

 

 

 

Celé dílo Likvidace lepry existuje pouze díky spolupráci – spolupráci mnoha dobrých lidí v naší vlasti – to jsou naši dárcové, spolupráci mnoha sester a lékařů v oblastech, kde se lepra a tuberkulóza hojně vyskytuje, a také spolupráci s organizacemi – našimi partnery, kteří konkrétní pomoc dopraví až na místo nebo zajišťují kontrolu a metodické vedení. 

V roce 2015 je tomu již 20 let, co spolupracujeme s německou organizací DAHW. V současnosti společně provozujeme střediska v Libérii a Kolumbii, ale během dvou desetiletí jsme zanechaly stopy spolupráce v zemích, jakými jsou např.: Pákistán, Brazílie, Etiopie, Nepál, Tanzanie, Uganda, Indie, Egypt, Súdán, Nigérie, Jemen a Senegal.
 
 
 
 
FOTO z leva: Lubomír Hajas (ředitel LL), Vojtěch Eliáš (prezident LL), Gudrun Freifrau von Wiedersperg (prezidentka DAHW) Sybila Holá, Jiří Holý (zakladatelé LL-Likvidace lepry, o.s.), Angie Kömm, Burkard Kömm (ředitel DAHW s manželkou)